tel:
+86 75527615054email:
info@nm-led.com
♦ Bluetooth control.
♦ 3-year guarantee.
| Technical Data | |
| Input Voltage/Hz | AC200-240V 50/60Hz |
| Output Voltage/Current | DC50-70V/130mA |
| Power | 9W(CW), 2.5W(R), 2.3W(G), 2.3W(B) |
| Rated Input Current | 0.045A |
| PF value | >0.85 |
| THD | <25% |
| Ingress Protection | IP54 |
| Operating Temperature | -10-30℃ |
| Dimmability | Smart control with DIMMATE driver |
| Optical Data | |
| LED Brand | Edison SMD LED |
| CRI | Ra>80 |
| Colour temperature | 2700K/6500K, RGB |
| System luminous efficacy up to 87lm/W | |
| Packaging | |
| Box Dimensions | L115×W115×H95mm |
| Box Net Weight | 0.279kg |
| Box Gross Weight | 0.329kg |
| Carton Dimensions | L480×W365×H310mm/36PCS |
| Carton Net Weight | 10kg |
| Carton Gross Weight | 12.6kg |


