tel:
+86 75527615054email:
info@nm-led.com
♦ Charging base of BLOSSOM-MD19-02-TW-01.
| Technical Data | |
| Input Voltage | DC5V |
| Input Current | 1A |
| Charging interface | Type-C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Operating Temperature | -10-40℃ |
| Packaging | |
| Box Dimensions | L95×W95×H45mm |
| Box Net Weight | 0.13kg |
| Box Gross Weight | 0.19kg |
| Carton Dimensions | L205×W205×H245mm/20PCS |
| Carton Net Weight | 2.6kg |
| Carton Gross Weight | 4.4kg |
