tel:
+86 75527615054email:
info@nm-led.com
♦ Fixture of BLOSSOM-MD19-02-TW-01.
| Technical Data | |
| Input Voltage | DC5V |
| Input Current | 1A |
| Charging interface | Type-C |
| Ingress Protection | IP20 |
| Operating Temperature | -10-35℃ |
| Packaging | |
| Box Dimensions | L80×W80×H90mm |
| Box Net Weight | 0.07kg |
| Box Gross Weight | 0.1kg |
| Carton Dimensions | L415×W175×H200mm/20PCS |
| Carton Net Weight | 1.4kg |
| Carton Gross Weight | 2.5kg |
